Kategoria | kwiecień, 2013

atmosphere conference

Tagi: , , , ,

Atmosphere – porozmawiajmy o skalowalności

Opublikowano 24 kwietnia 2013 przez Franek

W dniach 13-14 maja w Poznaniu odbędzie się pierwsza edycja konferencji Atmosphere, która dedykowana będzie firmom dynamicznie rozwijającym swoje usługi w sieci WWW. Wśród gości specjalnych spotkania są m.in. Paul Hammond, odpowiedzialny za takie projekty jak webkit2png, favcol, minimum i flickr oraz Brian McCallister, światowej sławy koder, pracujący dla największej na świecie platformy społecznościowej Ning. Organizatorem spotkania jest fundacja Proidea, a głównym partnerem merytorycznym Grupa Allegro.

Czytaj dalej »

Comments (0)

Tagi: , , ,

Recenzja PizzaPortal.pl na Androida + kody dla czytelników

Opublikowano 22 kwietnia 2013 przez Franek

PizzaPortal.pl jest niewątpliwie bardzo ciekawym serwisem internetowym, dzięki niemu szybko I łatwo można zamawiać jedzenie na wynos. Jak sama nazwa wskazuje serwis pozwala na zamawianie pizzy, ale I nie tylko dostępne są również inne smakołyki, takie jak sushi, kebab, chińskie, obiady domowe, pierogi, naleśniki i wiele innych dań. Czytaj dalej »

15 komentarzy

Tagi: , , , , ,

Naprawa “dwukliku” (tapping) w touchpadzie sterowanym przez Synaptics

Opublikowano 01 kwietnia 2013 przez Franek

Chociaż aktualnego Debiana (a w zasadzie CrunchBang) mam już zainstalowanego od dłuższego czasu, to dopiero teraz mając trochę czasu wolnego zabieram się za dopieszczane konfiguracji, oraz naprawę tego co nie działa, lub działa niezbyt dobrze. Dziś na pierwszy ogień poszedł touchpad.

Czytaj dalej »

10 komentarzy

     
Green Dog Says

MiniBlog