Kategoria | luty, 2012

Tagi: , , , , ,

Descent|OS czyli nowe Ubuntu ze starym GNOME

Opublikowano 27 lutego 2012 przez Franek

Jedni podniecają się i wychwalają Unity, jeszcze inni GNOME Shell, pozostali martwią się o drogę rozwoju naszych ulubionych środowisk graficznych i wolą klasyczne, proste i przejrzyste pulpity robocze.

Czytaj dalej »

4 komentarze

Tagi: , , , , , , ,

Zarabiaj na swojej stronie dzięki SeoPilot.pl

Opublikowano 27 lutego 2012 przez Franek

Nowszy wpis z aktualną opinią o SeoPilot.pl.

Od niedawna w Polsce dostępny jest nowy system sprzedaży linków i pozycjonowania stron SeoPilot.pl. Serwis ten wydaje się idealny dla wszystkich osób które chciałyby zarabiać na swoich stronach internetowych.  Nie ma banerów ani animacji, w sprzedawanej powierzchni reklamowej umieszczane są linki tekstowe, a sam SeoPilot.pl gwarantuje stały miesięczny dochód. Brzmi świetnie prawda?

To co wyróżnia SeoPilot.pl od innych systemów sprzedaży linków to fakt iż dostajemy gwarantowane wynagrodzenie za sam fakt umieszczenia widgetu na stronie. Nie trzeba martwić się o to czy sprzedany zostanie tylko jeden link, czy cały czas będą zajęte wszystkie trzy miejsca w widgecie i zarobimy tyle na ile wcześniej dana strona została wyceniona.

W SeoPilot.pl zysk generowany przez sprzedaż linków naliczany jest codziennie w skali miesiąca. Zarobione pieniądze można wypłacać w każdym momencie, minimalna kwota wypłaty to 50 złotych pojawia się na koncie już po 24 godzinach od momentu zlecenia wypłaty.

Dodatkowo SeoPilot.pl oferuje bonus za rejestrację, jednorazowy bonus w wysokości od 200 do 1000 złotych zależny jest od PageRank serwisu. Wiadomo im większy PR tym większy bonus.

O projekcie
System SeoPilot.pl to potężny kompleks, przeznaczony do pozycjonowania serwisów WWW w wyszukiwarkach internetowych, a także zaawansowane narzędzie do zarabiania pieniędzy w Internecie.

Nowe możliwości optymalizacji pod kątem wyszukiwarek

Podczas tworzenia systemu SeoPilot.pl, opartego na szerokiej skali eksperymentach i analizie otrzymanych danych, potrafiliśmy określić najbardziej optymalne sposoby pozycjonowania. Potwierdzono, że zaawansowane algorytmy zakupu linków o wiele bardziej przewyższają tradycyjne metody pozycjonowania i dają świetne wyniki. Jednakże podstawowym technologicznym przełomem dla Pozycjonerów stała się automatyzacja procesu pozycjonowania serwisu internetowego. Pracując w systemie SeoPilot.pl, znika konieczność żmudnej i rutynowej pracy przy doborze powierzchni reklamowych. Ponadto wykrycie poprawnych schematów pozycjonowania dla specjalisty SEO jest w trudne ze względu na ogromne zatraty pracy i finansów na analizę danych.

Podsumowując SeoPilot.pl oferuje nam stały, comiesięczny, wysoki i stabilny zysk, który możemy uzyskać ze sprzedaży powierzchni reklamowej na stronach, forach czy blogach.

7 komentarzy

Tagi: , , , , , , ,

HasciiCam kamera dla hakera ;-)

Opublikowano 24 lutego 2012 przez Franek

Niegdyś mało kto je miał, był to raczej gadżet. Dzisiaj kamerki internetowe stały się wszędobylskie, popularne webcamy są upychane do praktycznie każdego laptopa. Wielu nie potrafi się bez nich obejść, a jakość robionych przez nie zdjęć czy nagrywanych filmików stała się przyzwoita.

Czytaj dalej »

8 komentarzy

Tagi: , , , , , , ,

Richard Stallman – Guru hakerów o ACTA

Opublikowano 14 lutego 2012 przez Franek

Internet potrzebuje reguł, ale kto ma je ustanawiać? Nadszedł moment, by w kształtowaniu tych reguł wziąć pod uwagę nas – użytkowników.

Czytaj dalej »

Nie komentowano

Tagi: , , , , ,

Nie będzie komercyjnego wsparcia dla Kubuntu od wersji 12.04

Opublikowano 07 lutego 2012 przez Franek

Jonathan Riddell deweloper który pracował nad rozwojem Ubuntu z domyślnie zainstalowanym KDE SC czyli Kubuntu poinformował, że Canonical nie będzie już mu płacił za rozwój Kubuntu. Jonathan Riddell rozwojem Kubuntu zajmował się od siedmiu lat, teraz zostaną powierzone mu inne zadania w firmie.

Czytaj dalej »

7 komentarzy

     
Green Dog Says

MiniBlog