Kategoria | czerwiec, 2009

Tagi: , , , ,

rsget-mod: szybkie, i wygode pobieranie plików z Rapidshare

Opublikowano 30 czerwca 2009 przez Franek

Niektórym częściej, innym rzadziej, ale wszystkim nam zdarza się czasem pobierać jakieś dane z różnych serwisów umożliwiających hosting  plików. Jednym z najpopularniejszych tego typu serwisów jest RapidShare.com, przedstawiać go raczej nie trzeba. W prawdzie usługi RapidShare są darmowe, jednak dla osób nie posiadających konta premium wprowadzono pewne ograniczenia, czyli: możliwość pobierania jednego pliku na raz, wymuszenie odczekania 15 minut między kolejnymi pobraniami, trzeba również odczekać określony czas, aby aktywowała się opcja download – jest to szczególnie uciążliwe dla osób posiadających stałe zewnętrzne IP. A kiedy pobieramy kilka części, np. jakiegoś większego archiwum, sprawdzanie co chwilę czy minęło już 15 minut staję się co najmniej nużące. Pobieranie kolejnych plików można jednak zautomatyzować. Czytaj dalej »

8 komentarzy

Tagi: , ,

Linux rządzi!

Opublikowano 27 czerwca 2009 przez Franek

Nie samą wiedzą człowiek żyje, czasem trzeba odstresować się i pośmiać. Taaa wiem średnio śmieszne, więc popatrz sobie na zdjęcia miłego pingwinka. :P

Któż nie słyszał, że 2009, 2008, 2007 rok itd. jest/będzie rokiem Linuksa? Na pewno wiele osób, bo dość często się o tym mówi, ostatnio nawet częściej. Wystarczy odwiedzić Google ( bym zapomniał te pierwsze linki z Wykopu nie liczą się :P ) i wszystko staje się jasne, pozornie.  Bo są to jednak większe lub mniejsze spekulacje. Tylko po co spekulować skoro Linux już panuje i rządzi! Co? Nie wierzycie mi? Nie będę goło słowny… Przedstawiam Wam Pana Nils Olava z rodu pingwinów królewskich, który właśnie przeprowadza generalną inspekcję Norweskiej Straży Królewskiej. Czytaj dalej »

7 komentarzy

     
Green Dog Says

MiniBlog