Kategoria | październik, 2012

Tagi: , , , , , , ,

Recenzja F-Secure Internet Security 2013 + KONKURS (aktualizacja)

Opublikowano 08 października 2012 przez Franek

Mogłoby wydawać się, że ten blog nie jest najlepszym miejscem do recenzji tego typu oprogramowania. Poruszane są tu głównie kwestie powiązane z GNU/Linux i tematy około Open Source. A jak wiadomo na systemach Linux nie ma aż takiej wielkiej potrzeby instalacji tego typu programów, wprawdzie są dostępne Antywirusy, ale kto ich używa? Zrobimy jednak mały wyjątek, głównie ze względu na czytelników. Bo wystarczy spojrzeć w statystyki aby dowiedzieć się z nich, że zdecydowana większość czytelników używa systemów Microsoft Windows (60% Windows, 35% Linux, 2% Apple), jest też wersja na Androida. Robi się ciekawe, dlatego zapraszam do zapoznania się z moją recenzją pakietu F-Secure Internet Security 2013.

Czytaj dalej »

17 komentarzy

Tagi: , , , , , ,

Proste zarządzanie modemem 3G w Linuxie dzięki Onlitor

Opublikowano 02 października 2012 przez Franek

Ponad dwa lata temu wspominałem już o ciekawym projekcie jakim niewątpliwie jest Onlitor. Od tamtego czasu bardzo wiele się pozmieniało, pora więc na uaktualnione informacje dotyczące nowego Onlitora.

Czytaj dalej »

4 komentarze

Tagi: , , , , , ,

Histmag.org wybrał wolne licencje!

Opublikowano 02 października 2012 przez Franek

Miło mi poinformować, że jeden z moich ulubionych serwisów internetowych którego tematyka nie skupia się w około szeroko pojętych internetów, Linuxów i komputerów przeszedł własnie na wolną licencję. Czytaj dalej »

Comments (0)

     
Green Dog Says

MiniBlog