Kategorie | Inne, Internet

  

10ta rocznica pierwszego wydania systemu WordPress

Opublikowano 07 maja 2013 przez Franek

27 maja 2013 r. minie dziesięć lat od pierwszego wydania systemu WordPress. Z tej okazji na całym świecie będą się odbywać spotkania entuzjastów WP.

10_lat_wordpress

Wrocław nie jest wyjątkiem – lokalna społeczność związana z WordPressem organizuje imprezę „urodzinową” w kinie Nowe Horyzonty.

Serdecznie zapraszamy blogerów, programistów, twórców wtyczek i szablonów, osoby chcące poznać WP, lub zacząć z nim prace, na to wyjątkowe wydarzenie (w końcu tylko raz kończy się 10 lat :)).

Szykujemy dla uczestników trochę atrakcji (konkurs wiedzy o WP!) i sporo słodkości :).

Będziemy też opowiadać o WordPressie – jeśli chcesz opowiedzieć swoją historię (“jak się zaczęła moja przygoda z WordPressem”) lub pokazać co potrafisz wycisnąć z WP zapraszamy do kontaktu (rocznica [at] wordup.wroclaw.pl), lista prelegentów jest jeszcze otwarta.

Strona wydarzenia na meetup.com (prosimy o potwierdzanie na meetup, z powodu gadżetów jakie możemy dostać, jeśli będzie nas tam więcej niż 50 osób:))

Strona wydarzenia na Facebooku.

//edycja: Jak zauważyliście w komentarzach, spotkania odbędą się jeszcze, w Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

Od samego początku istnienia Nibyblog.pl jest dumnie wspierany przez WordPress. Ten CMS jet nie tylko wygodny, elastyczny i porostu najlepszy ;p, rozpowszechniany jest również na licencji GNU General Public License. Dlatego Nibyblog.pl również z dumą wspiera WP, z tego powodu serdecznie zapraszamy do wspólnego celebrowania 10 urodzin WordPressa.

  

9 Comments For This Post

 1. agilob Says:

  Jakiegoś buga w feedzie masz. Został w nim wpis:
  test
  Opublikowane: Tue, 07 May 2013 10:23:44 +0000

 2. Franek Says:

  Wiem, Feedburner nie chce resync zrobić :/

 3. marek Says:

  Tak myślę że skoro "Wrocław nie jest wyjątkiem" to czemu zabrakło informacji o innych urodzinowych spotkaniach? nie wszyscy mają blisko go Wrocka.
  Są jeszcze organizowane co najmniej w Krakowie, Gdańsku i Warszawie (za http://wordup.waw.pl/wyprzedzamy-londyn-i-madryt/

 4. Franek Says:

  Moja wina :|

 5. bastetmilo Says:

  @marek – moja wina :) ja tak na bezczela podałam tylko Wrocław ;)

 6. bloger Says:

  WordPress przyciąga. Zjawie się na następnej rocznicy bo tą przegapiłem ;)

 7. Spike Says:

  Kto by pomyślał. Ale ile dobrego przez te 10 lat z WordPressem związane – aktualiacje, skrypty, pluginy – ogrom tego po prostu wyszedł :) I nie zanosi się, żeby tendencja spadła, a wręcz odwrotnie. Według mnie te 10 lat na ogromny plus.

 8. kryso Says:

  WordPress rządzi najlepszy cms

 9. Mariusz Says:

  Jakoś mi nie podchodzi WordPress, nie mogę się przekonać do niego

Leave a Reply

Polityka komentarzy

     
     
Green Dog Says

MiniBlog