Kategorie | Inne

  

WordCamp Wrocław 2013

Opublikowano 11 września 2013 przez Franek

Dobra wiadomość dla wszystkich entuzjastów WordPressa. WordCamp Wrocław 2013 rusza pełną parą! 28 i 29 września we Wrocławiu odbędzie się największa w Polsce konferencja poświęcona systemowi WordPress. Jest to już 4. organizowany w Polsce zlot webmasterów, programistów i wszystkich sympatyków tej, nie tylko blogowej, platformy. Dziś WordPress jest najpopularniejszym system zarządzania treścią na świecie. W oparciu o WordPress powstało prawie 70 milionów stron www!

wordcamp-wroclaw-2013_nie-ogarniam-250x250-transparentKonferencja ma na celu szerzenie i wymianę wiedzy dotyczącej WordPressa, dzielenie się doświadczeniami oraz wzmacnianie relacji i sieci kontaktów branżowych wśród uczestników. Ci wszyscy, którzy nie mieli dotąd okazji przekonać się o potędze WordPressa, będą mogli poznać olbrzymie możliwości tej platformy. A uczyć będą się od najlepszych.

Wiedzą podzielą się doświadczeni użytkownicy i eksperci WordPressa: twórcy stron internetowych, wtyczek i blogerzy. Ludzie, dla których praca z WordPressem jest pasją. Uczestnicy wysłuchają kilkanaście prezentacji. Już tradycyjnie, prelekcje w pierwszy dzień, tzw. “code track”, będą miały charakter bardziej techniczny, adresowane głównie do programistów i webmasterów. Drugi dzień to tzw. “chill out”. Prezentacje w nieco luźniejszej formie.

Organizatorzy, aktywni uczestnicy społeczności WordPressowej, stawiają nie tylko na wysoki poziom merytoryczny konferencji. Zapowiadają dobrą atmosferę, zadbali nawet o wyżywienie w cenie biletu.

Miejsce spotkania: Centrum Konferencyjnym WPP, ul. Fabryczna 10 Zapisy i sprzedaż biletów na stronie: 2013.wroclaw.wordcamp.org

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na WordCampa 2013!

  

7 Comments For This Post

 1. pakos Says:

  bedziesz? ;)

 2. Franek Says:

  Niee

 3. pakos Says:

  no ja tez nie :S

 4. Kat z katalogu stron Says:

  Mam nadzieję, że w tym roku wreszcie uda mi się pojechać bo słyszałam że naprawdę warto. Do zobaczenia we Wrocku.

 5. Michał Lip Says:

  Czy istnieje miejsce w sieci, gdzie znajdę fotorelację? Krótkometrażowe filmiki promujące? Audio? Jestem niesamowicie ciekaw jak cały event przebiegał i czy są jakieś dostępne materiały!

 6. Franek Says:

  Pewnie na stronie eventu na FB i G+ coś znajdziesz, zapewne też na shashtagach na fb, g+ i twitt też :>

 7. Autor Says:

  przydatne narzędzie!

  Mój ostatni post…Co Scame zrobił na wczasach?

Leave a Reply

Polityka komentarzy

     
     
Green Dog Says

MiniBlog