Kategorie | Inne

  

Podsumowanie konkursu oraz… LISTA ZWYCIĘZCÓW

Opublikowano 05 czerwca 2011 przez Franek

Witam wszystkich nibyblogowiczów a w szczególności konkursowiczów. Upalna, duszna i z pozoru nudna niedziela może okazać się dla niektórych z Was szczęśliwa. Przynajmniej mam taką nadzieję. Tak, wiem ogłoszenie laureatów konkursu miało nastąpić w dniu jutrzejszym (6 czerwca), jednak pewna zmiana w życiu zawodowym która spowodowała, że jutro będę od rana do wieczora w pracy przyśpieszyła ogłoszenie wyników konkursu.

Przyznaję bez bicia, że wyłonienie laureatów nie było dla mnie łatwe. Wprawdzie jednego pewniaka miałem od razu, jednak z pozostałymi zagwozdka była. Myślę, że lepsze było by stworzenie ankiety i aby sami czytelnicy zdecydowali kto wygrał. Nie będę oczywiście zmieniał regulaminu po czasie, więc naradzałem się sam ze sobą. ;)

Zanim ogłoszę zwycięzców garść statystyk. Przez 3 tygodnie trwania konkursu otrzymałem 12 prac konkursowych napisanych przez 11 osób. Nibyblogowi przybyło około 30 nowych fanów na Facebook. Wpis w którym ogłosiłem konkurs do dnia dzisiejszego wyświetlony został 883 razy (według Google Analytics). To tyle, a teraz…

Nie będę pisał, za co, po co i dlaczego. Nie będzie uzasadnienia takiego a nie innego wyboru. Routery wędrują do:

Łukasz S. za wpis “Router podlewa mi ogródek”

Ania G. za wpis “Quo vadis Ubuntu?”

Bartosz C. za wpis “Studio audio w 15 minut”

Dziękuję wszystkim za udział, zwycięzcom serdecznie gratuluję oraz proszę o sprawdzenie poczty. I wyczekiwania bociana. ;)

PS 0 Pełne dane osobowe zwycięzców znane są i będą znane tylko współorganizatorom.
PS 1 Pozdrawiam Niki. :D

  

1 Comments For This Post

  1. pakos Says:

    gratulacje, temat spryskiwaczy byl moim faworytem :)

Leave a Reply

Polityka komentarzy

     
     
Green Dog Says

MiniBlog