Kategorie | Debian, Inne, Linux, Serwer

  

Mam własny VPS z OpenVZ i Debianem 5 na pokładzie

Opublikowano 01 listopada 2010 przez Franek

Mam własny VPS z OpenVZ i Debianem 5 na pokładzie. Niby mała rzecz a cieszy, bo lubię takie zabawki :) Dostałem go od firmy HitMe.net.pl. Póki co jestem bardzo zadowolony. Serwer działa szybko, pingi są bardzo małe bo serwer znajduję się w Gdańsku ^^ Mam nadzieję, że wkrótce zamienią mi serwer na taki z Xenem :D

Poniższy tekst przedstawia ofertę handlową HitMe.net.pl i jest nieprzymuszoną reklamą. :]

Firma HitMe.pl świadczy usługi głównie w zakresie hostingu:
serwerów VPS ,
serwerów dedykowanych ,
serwerów gier online (hellgames.pl),
hostingu www

Ponadto zajmujemy się administracją serwerów, konfiguracjami, tworzeniem stron internetowych, kompleksowych platform hostingowych.

HitMe.pl nie jest kolejną zwykłą firmą informatyczną. Jest to zespół ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem. Ciągle rozwijamy się, ulepszamy nasze usługi z myślą o naszych klientach i ich potrzebach.

Dlaczego warto nam zaufać:
Nasze serwery, serwery vps, hosting www, serwery gier znajdują się w datacenter Nephax w Polsce (Gdańsk), gdzie mieści się węzeł największych operatorów. Serwery fizycznie zbudowane są w oparciu o bardzo wydajne czterordzeniowe procesory firmy Intel, a każdy z nich podpięty jest do sieci Internet w pełni redundantnym łączem o przepustowości 100mbps. Sieć działa w oparciu o protokół BGP4, nasz ruch jest routowany przez łącza wysokiej klasy dwóch operatorów: ATMAN (łącze podstawowe) oraz GTS (łącze zapasowe, na które ruch kierowany jest automatycznie w przypadku awarii łącza podstawowego). Dzięki temu usługi zawsze są dostępne. Jesteśmy wpięci do dwóch punktów wymiany ruchu PL-IX oraz AC-X, co zapewnia nam dojście do każdego operatora. Stosujemy różne technologie wirtualizacji serwerów vps, umożliwiające dostosowanie do wymagań i oczekiwań klienta.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko pakiety root z podstawową pomocą w zakresie obsługi vpsa i podstawowych zagadnień systemowych, ale też pakiety menaged, czyli w pełni zarządzane przez naszych administratorów będących do Państwa dyspozycji i służących pomocą przy obsłudze i wszelkich konfiguracjach.

Nasze atuty:
Własna infrastruktura, samodzielna konfiguracja usług, autorski panel zarządzania sprawiają, że nasi klienci mają świadomość indywidualnego traktowania, najwyższego poziomu usług, a także bezpieczeństwa przechowywanych danych.
Nie wiesz, czy poradzisz sobie z konfiguracją serwera VPS, dedykowanego, konta www? Nie wiesz, na jaką usługę się zdecydować oraz jaki pakiet dobrać? Napisz do nas, opisując swoje potrzeby, a doradzimy Ci w doborze usługi oraz przygotujemy odpowiednią konfigurację.

Pomagamy przy przenoszeniu usług do nas!
Nasi klienci, przenosząc się do HitMe.pl, mogą powierzyć przeniesienie swoich usług, przygotowania konfiguracji serwera dedykowanego, vpsa do swoich potrzeb, przeniesienie strony internetowej bez dodatkowych kosztów! Przygotujemy, doradzimy optymalną konfigurację oraz przeniesiemy każdą usługę, aplikacje, hosting, czy też strony www. Nie trać czasu, przenieś do nas swoje usługi. Zyskasz na jakości i dostępności swoich usług, dodatkowo będziemy monitorować serwer i w razie potrzeby, zaproponujemy optymalizację lub powiększenie, rozszerzenie parametrów, a nawet migrację na wyższą usługę.

  

15 Comments For This Post

 1. pakos Says:

  za free? :>

 2. Franek Says:

  si :>

 3. pakos Says:

  na ile za free?

  ps. też tak chcę, jeżeli czyta mnie jakiś sponsor to zlituj się :PP

 4. Franek Says:

  Tego to nie wiem, ale dostałem go w zamian za reklamę :>

  PS jak chcesz shella+mysql+www+ftp+podpięcie domeny to się podzielę :D

 5. pakos Says:

  ee dzięki za ofertę ale akurat o vpsie to myślałem do nauki, www, itp mam, shella z irssi itp też. Vps tylko do katowania by się nadał, z czasem do normalnych zastosowań :)

 6. Tomi Says:

  Budgetvps.pl serwery vps za 12zł to nie dużo. POLECAM

 7. regisu Says:

  12zł za miech? I to dobrze działa? Strasznie tanio jak na VPS.

 8. zbyszek Says:

  Za te ceny z hitme Niemcy (H….r albo H……..e) dają 2x lepsze VPS'y

 9. Franek Says:

  lokalizacja i przez co bardzo niskie pingi są ważne dla niektórych

 10. Michaś Says:

  np. dla mnie

 11. SpeX Says:

  Takie OT pytanie, od czego masz tą niebieską ramkę w tekście? Widziałem do tego kiedyś jakiś plugin, ale zgubiłem linka do niego. Poratujesz?

 12. Franek Says:

  O CSS nie słyszał? :P http://wklej.org/id/482143/

 13. SpeX Says:

  Po prostu, gdzieś widziałem ten sposób opisany. I z tego co kojarzę, był tam też jakiś BBCode, i po prostu od tamtego czasu kojarzę iż był do tego jakiś plugin. Widocznie się myliłem.

 14. Łukasz Says:

  Tej firmy usług nie polecam ponieważ support to totalna porażka.

 15. Franek Says:

  Co prawda to prawda, współpraca również nie układała się z nimi najlepiej.

Leave a Reply

Polityka komentarzy

     
     
Green Dog Says

MiniBlog